BrauBeviale 2019: Aj tento rok sme navštívili Norimberg

22. novembra 2019

Už tradične je jeseň obdobím rôznych pivných festivalov po celom svete. Azda najznámejším je Oktoberfest v nemeckom Mníchove. A v spojení s pivom sa aj tento rok v Nemeckom Norimbergu konala aj najznámejšia a najvýznamnejšia výstava týkajúca sa piva a jeho výroby: BraBeviale 2019.

BrauBeviale je medzinárodnou výstavou pre nápojový priemysel a tento rok ju navštívilo viac ako 40 000 návštevníkov z celého sveta. Vystavovatelia, ktorých bolo 1 088, pre nich pripravili veľké množstvo príležitostí, kde sa mohli dozvedieť všetko o výrobe nápojov, vrátane piva. Všetko to začína od kvalitných vstupných surovín, pokračuje to kvalitnou technológiou na výrobu, efektívnym balením a samozrejme kreatívnymi marketingovými nápadmi.

Naša firma zákazníkom ponúka kvalitnú technológiu na výrobu piva. Tento rok sme na výstave ukázali náš 4-nádobový systém pre varenie piva, varňu Eurotech Micro a taktiež náš Hop Tang, čo je zariadenia na suché chmelenie piva (pridanie chmeľového extraktu pre finalizáciu piva po varení a fermentačnom procese).

Záujem zo strany návštevníkom bol veľký a my sme radi, že sme im mohli zodpovedať ich otázky a ponúknuť naše riešenia. Opäť sa tešíme, že sa s mnohými z nich uvidíme aj o rok ako s našimi spokojnými zákazníkmi.