Komplexný prehľad trendov pivovarníckeho priemyslu na BEER SOCHI 2018

12. júla 2018

Tak ako býva zvykom, v mesiaci máj sa ruské kúpeľné mesto Sochi, domácimi nazývané „Perla na mori“, znovu stalo miestom stretnutia najväčších predstaviteľov pivovarníckeho priemyslu Ruska ale aj zahraničných zástupcov. V termíne 22.5. – 25.5.2018 sa tu už po 27. krát konalo medzinárodné fórum BEER SOCHI, ktoré prebiehalo v hotely Zhemchuzhina a privítalo najlepšie ruské pivovary prezentujúce viac ako 200 odrôd pivného nápoja, ako aj výrobcov pivnej, baliarenskej technológie a firiem ponúkajúcich suroviny na výrobu piva.

Z pohľadu organizátorov aj samotných návštevníkov každý rok rastie kvalita aj profesionálna stránka tohto podujatia, ktoré láka čoraz viac odborných návštevníkov. Tí na fóre získavajú cenné rady a odpovede na svoje otázky z oblasti pivovarníctva, ktoré majú možnosť prebrať s poprednými firmami z pivovarníckej brandže z celého Ruska, Nemecka, Francúzska, Maďarska, Českej republiky aj Slovenska.

A práve Slovenskú republiku reprezentuje každoročne firma PSS SVIDNÍK, a.s., výrobca zariadení na výrobu piva. Aj tento rok privítala na svojom stánku množstvo nových aj konečných zákazníkov a predstavila svoje riešenia na výrobu piva.

„Výstava je veľmi dobre pripravená a z organizačného hľadiska nie je potrebné tu nič meniť. Sme stálymi vystavovateľmi už 14 rokov a oceňujeme efektívny prínos tohto podujatia z hľadiska záujmu verejnosti o náš produkt. S najväčšou pravdepodobnosťou sa budeme podujatia zúčastňovať aj po ďalšie roky“ zhrnul Ing. Krupej, ktorý firmu PSS SVIDNÍK, a.s. na akcii tradične zastupoval.