Kvalita dodaná spoločnosťou PSS je vždy na vysokej úrovni

Claes Wernerson – „Kvalita dodaná spoločnosťou PSS je vždy na vysokej úrovni“

Kúpili sme pivovar Eurotech Classic 12hl od Vašej spoločnosti v novembri 2015. Inštalácia bola urobená zamestnancami PSS a prvá várka bola začiatkom Decembra. Inštalácia bola urobená veľmi skúsenými a profesionálnymi osobami.

Čítať ďalej »

Sme veľmi šťastní, že sme si vybrali PSS SVIDNÍK, a.s. ako nášho dodávateľa

Espen Lothe – „Sme veľmi šťastní, že sme si vybrali PSS SVIDNÍK, a.s. ako nášho dodávateľa“

35 hl varňa od PSS SVIDNÍK, a.s. naozaj spĺňa naše očakávania. Tým, že varíme veľa druhov silných a chmeľových pív, potrebovali sme zväčšiť objem scedzovacej nádoby a zväčšiť priemer vírivej nádoby.

Čítať ďalej »

Inžinieri a predajcovia PSS sú profesionáli a schopní navrhnúť riešenia

Mike Donohue – „Inžinieri a predajcovia PSS sú profesionáli a schopní navrhnúť riešenia“

Volám sa Mike Donohue a spolu s Thomasom Deckom som v roku 2014 založil pivovar Deck & Donohue v Montreuil, hneď pri Paríži vo Francúzsku. Po prvotných úspechoch sme sa rozhodli začať expanziu. Rozhodovali sme sa medzi niekoľkými výrobcami pivovarov na svetovom trhu, nakoniec sme si vybrali firmu PSS SVIDNÍK, a.s. ako najlepšie riešenie.

Čítať ďalej »

PSS ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze.

Manu Bachelard – „PSS ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze.“

Týmto by som chcel potvrdiť, že sme od spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. v roku 2016 zakúpili nový pivovar pozostávajúci zo 6 nádrží – vystieracia nádoba, scedzovacia nádoba, kotol, vírivá nádoba, nádrž na horúcu a aj na studenú vodu. Taktiež sme zakúpili aj systém šrotovného hospodárstva, dve chladiace jednotky, parný generátor, kompresor a 3 fermentačné tanky, ktoré sme potom doplnili o ďalších 5 kusov.

Čítať ďalej »

Odporúčame firmu PSS SVIDNÍK, a.s. ako zodpovedného a spoľahlivého partnera

Nana Džanelidze – „Odporúčame firmu PSS SVIDNÍK,.a.s. ako zodpovedného a spoľahlivého partnera“

Naša spoločnosť začala spolupracovať s firmou PSS SVIDNÍK, a.s., od roku 2016. Za tento krátky čas firma preukázala svoju schopnosť zodpovedne pristupovať k zadaným úlohám, spĺňať prácu kvalitne a na čas. Charakteristickou črtou práce PSS SVIDNÍK a.s. je profesionalita a organizácia pracovníkov spoločnosti.

Čítať ďalej »

Pivovary

Hubert Rabourdin – „Varíme pivo na kvalitnom a plne automatizovanom zariadení“

Volám sa Hubert Rabourdin, pracujem ako poľnohospodár a pivár vo Francúzsku, v Seine‐en‐Marne pri Paríži. Náš nový pivovar sme nainštalovali do sila v Courpalay, čo je trochu atypická výrobňa, pretože ide o silo, ktoré bolo prerobené na pivovar.

Čítať ďalej »

Pivovary

Šestakov A.A – „Pivovar od PSS nám pomohol dosiahnuť dôležité technologické výhody“

Spoločnosť „Svežev“ bola založená v roku 2008. Za 5 rokov práce náš kolektív prešiel dlhou cestou od malej predajne piva do veľkej obchodnej siete s vlastným pivovarom. „Svežev“ má dnes 21 obchodov po celej oblasti Omska a modernú výrobnú linku inštalovanú podľa európskych noriem.

Čítať ďalej »

Pivovary

Christophe et Alexia NOYON – „Späť ku koreňom a vášni k pivu“

Keďže som sa narodil na farme Belle Dalle a som srdcom vidiečan, vždy som vedel, že sa chcem vrátiť k svojim koreňom. Vyštudoval som poľnohospodárske inžinierstvo (ISA Lille) a potom som sa stal amatérskym sládkom.

Čítať ďalej »