Stroje na spracovanie mäsa

Stroje na spracovanie mäsa

Jozef Halveland – „Odporúčame firmu PSS a jej produkty pre každého, kto hľadá spoľahlivé, dlhodobé a efektívne riešenie pre svoj výrobný proces.“

Týmto listom poskytujem referenciu na rezačku mäsa RM 160 od firmy PSS SVIDNÍK, a.s.. Aj na základe pozitívnych skúseností je táto rezačka už druhý stroj od firmy PSS, ktorý tvorí spolu so strojom RM 114 P, obstaraným a zaradeným do užívania v roku 2004, pevné jadro výrobného procesu v sekcii „Údenárska výroba“.

Čítať ďalej »

saha-farms-2

SAHA FARMS CO., LTD.
Stroje na spracovanie mäsa Thajsko

Naša spoločnosť SAHA FARMS v lete 2011 kúpila od spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. zariadenia na spracovanie mäsa. Boli to High speed cutter K-120 F, Speed mixer SM 700 s chladiacim systémom N2, Frozen meat grinder RMM 160 P a Lifting device LD 350. Sme veľmi spokojný so všetkými strojmi a chceli by sme sa vám poďakovať za poskytnutie veľmi dobrých pracovných strojov, za veľkú podporu pred podpísaním zmluvy a aj po nej. Stroje sú dizajnovo a technicky na vysokej úrovni. Spĺňajú najnáročnejšie požiadavky v našej veľkej továrni. Bolo nám potešením s vami spolupracovať aj keď na začiatku sme mali nejaké pochybnosti. Pri všetkej úcte k vašej dobrej práci sa tešíme na ďalšiu spoluprácu do budúcna.

S pozdravom
MR. SAWANG TERANITI
SENIOR VICE PRESIDENT (PREVÁDZKA)

Stroje na spracovanie mäsa

Dawn Farm Foods Ltd.
Stroje na spracovanie mäsa Írsko

Rýchlostná kombinovaná rezačka SCG 280

Môžem potvrdiť, že sme zakúpili Rýchlostnú kombinovanú rezačku SCG 280 od spoločnosti Global Food Technology v roku 2012. Náš nákup zariadenia sme založili na tom, čo ponúkal trh v tej dobe. Bolo zrejmé, že SCG 280 ponúka väčšie technologické výhody ako niektorí konkurenti. Navštívili sme aj zariadenie na Slovensku a boli sme spokojní s úrovňou technológie, ktorú môžu ponúknuť. Sme spokojný s dizajnom stroja a taktiež s výrobným zariadením, ktoré pracuje na veľmi profesionálnej úrovni. Bez váhania môžem odporučiť PSS zariadenia na použitie pre vaše aplikácie a ak máte otázky, neváhajte sa opýtať.

S pozdravom
Dr Kieran Cunningham
Vedúci inžinier

Stroje na spracovanie mäsa

U.D. GmbH Dönerproduktion
Stroje na spracovanie mäsa Nemecko

Referencia k rezačke mrazeného mäsa.

Chceme sa poďakovať firme PSS SVIDNÍK, a.s. za dodanie rezačky mrazeného mäsa s hydraulickým zdvihákom, RMM 160 P. Toto zariadenie je na veľmi vysokej technickej úrovni a od jeho zavedenia do prevádzky sa nevyskytli žiadne problémy.

Dovoľte nám vyjadriť našu spokojnosť s vašim produktom. Prajeme Vám do budúcnosti veľa úspechov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami. Súhlasíme so zverejnením našej referencie.

S pozdravom
Erkan Aslan

Stroje na spracovanie mäsa

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Stroje na spracovanie mäsa Česká republika

Inštalácia stroja (rezacieho a miešacieho kutra K 329 F) prebiehala za štandardných podmienok závodu Opavia. Technici taktiež pomáhali pri demontáži starého zariadenia (rezačka mäsa + preklápač), ktorá bola nad rámec ich povinností, za čo im touto formou ďakujem.

Technici operatívne urobili zmeny a úpravy na stroji podľa požiadavkov odberateľa. Práca technikov je na profesionálnej úrovni. Tímto ďakujem za kladný prístup k práci a inštaláciu stroja.

S pozdravom
MARCEL GODULA
investičný technik

Stroje na spracovanie mäsa

NESTLÉ Prievidza
Stroje na spracovanie mäsa Slovensko

Vec: Vyjadrenie technickej úrovne zariadenia RM 160 P a UM 330

V roku 2006 sme z Vašej firmy zakúpili linku na spracovanie mäsa pozostávajúcu z dvoch kusov rezačky mäsa s hydraulickým preklápačom RM 160 P a univerzálnej miešačky UM 330. Zariadenie je po technickej a konštrukčnej stránke na vysokej úrovni a plne zodpovedá našim požiadavkám. Od spustenia do prevádzky sa na zariadení nevyskytli žiadne závažné problémy. Zariadenie nám umožnilo zvýšiť kvalitu a množstvo výrobkov, čo sa odzrkadlilo na zvýšenom dopyte po našich produktoch. Súhlasíme s prezentáciou nášho referenčného listu pri komunikácii s Vašimi ďalšími klientmi.

S pozdravom
Ing. Radovan Znamenák
technický útvar

Stroje na spracovanie mäsa

MECOM GROUP s.r.o.
Stroje na spracovanie mäsa Slovensko

Vec: Referencia – vyjadrenie spokojnosti k zariadeniu SF 820

V januári 2013 sme od Vás zakúpili Sekačku mrazených blokov SF 820. Zariadenie je po technickej stránke na vysokej úrovni, čo nám umožnilo zvýšiť kvalitu a množstvo výrobkov. SF 820 plne vyhovuje predstavám a požiadavkám našej výroby. Týmto by som chcel vyjadriť poďakovanie vašim pracovníkom, ktorí sa podieľali na vývoji, výrobe a distribúcii produktu, aby tak zabezpečili našu spokojnosť. Želáme Vám v budúcnosti veľa úspechov a tešíme sa na Ďalšiu prípadnú spoluprácu. Súhlasíme s prezentáciou nášho referenčného listu pri komunikácii s Vašimi ďalšími klientmi.

S pozdravom
Kalanin Branislav
MECOM GROUP s.r.o.

Stroje na spracovanie mäsa

VINDON d.o.o.
Stroje na spracovanie mäsa Chortvátsko

V roku 2012 zo strany firmy PSS SVIDNÍK, a.s. nám bola doručená miešačka na mäso SM 700 s chladením CO2 k tomu zdvíhacie zariadenie LD 350 pre vozíky na mäso. Oba stroje boli rýchlo namontované a úspešne odovzdané do prevádzky montážnikmi PSS. V posledných 6 mesiacoch prevádzky sa s oboma strojmi pracovalo veľmi dobre. Na menšie problémy, ktoré vznikli, servisná služba PSS rýchlo reagovala a boli nám odoslané náhradné diely.

Ivan Bartolic, dipl. ing.
Vedúci energie a technického servisu

Stroje na spracovanie mäsa

ZAO AGROMJASORPOM
Stroje na spracovanie mäsa Rusko

Referencia na stroje firmy PSS a.s.

ZAO Agromjasoprom v októbri 2003 pre výrobu salám zakúpilo vo firme PSS a.s. narážačku U 159 a miešačku UM 160. Počas trojročnej prevádzky tieto stroje boli ohodnotene pozitívne. Stroje sú vhodné, jednoduché a spoľahlivé v prevádzke a obsluhe. Svojou univerzálnosťou úplne vyhovujú potrebám malých prevádzok.

Abramov A.A.
Generálny riaditeľ

Stroje na spracovanie mäsa

ALFA BIO s.r.o.
Stroje na spracovanie mäsa Slovensko

V roku 2008 sme si od firmy PSS SVIDNÍK, a.s. zakúpili mikrokuter M 1200, ktorý bol následne uvedený do prevádzky. Zariadenie je z hľadiska technického prevedenia, funkčnosti a efektívnosti pri spracovávaní suroviny na vysokej úrovni. Vyznačuje sa nenáročnou obsluhou a vzhľadovo príjemným dizajnom. Jeho používaním získavame konečné produkty požadovanej kvality. Zároveň M 1200 spĺňa všetky požiadavky pre bezpečnú a spoľahlivú prevádzku. So zariadením sme veľmi spokojní a doposiaľ sa pri jeho činnosti nevyskytli žiadne závažné nedostatky. Chceme sa firme PSS SVIDNÍK, a.s. poďakovať za dobrú spoluprácu a prajeme veľa úspechov do Vašej ďalšej činnosti. Súhlasíme s prezentáciou nášho listu pri komunikácii s Vašimi budúcimi klientmi.

S pozdravom
Ing. Ján Lunter, konateľ

Stroje na spracovanie mäsa

Dedov D.V.
Stroje na spracovanie mäsa Kazachstan

Obchodná značka „Dedov“, v mene riaditeľa p. Dedova D.V. Vám oznamuje, že dodané zariadenie (udiareň KWU 2 E) sa počas prevádzkovania osvedčilo z najlepšej stránky.
Udiareň sa preukázala v prevádzkovaní ako spoľahlivé a jednoduché zariadenie. Pohodlie v obsluhovaní a neobmedzené možnosti spolu s minimálnymi stratami pri tepelnom spracovaní zabezpečujú veľmi vysoký výkon a kvalitu produkcie.
Ak zoberieme do úvahy hore uvedené výhody Vášho stroja, pred zariadením iných výrobcov, sme sa rozhodli kúpiť od Vás ešte jednu udiareň.
Chceli by sme poďakovať kolektívu firmy PSS a tešíme sa na ďalšiu efektívnu a úspešnú spoluprácu.

Dedov

Stroje na spracovanie mäsa

Vlado Baltuonio úkininko úkis
Stroje na spracovanie mäsa Lotyšsko

Naša firma „Kalakutu Ferma“ v roku 2005 kúpila masírku MM 700, vyrobenú firmou PSS, a.s. (Slovensko).

Počas prevádzky nevznikli žiadne pripomienky, týkajúce sa práce masírovačky. Mäso dobre vstrebáva roztok. Zariadenie vyhovuje našej výrobe po všetkých stránkach. Preto, ako náhle vznikne otázka kúpy ďalších strojov, budeme uvažovať nad ponukami z PSS, a.s.

Vladas Baltuonis

Stroje na spracovanie mäsa

Vitana a.s.
Stroje na spracovanie mäsa Česká republika

V januári 2012 sme na základe výberového konania kúpili od PSS SVIDNÍK, a.s. Univerzálnu miešačku UM 500 P. Zariadenie sme kúpili z dôvodu náhrady zastaraného zariadenia. Miešačka splňuje všetky požadované parametre, je vybavená jednoduchým preklápačom, frekvenčným meničom a ovládacím panelom, ktorý umožňuje nastaviť rôzne programy miešania. Všetky zmienené doplnky rovnako ako prevedenie samotnej miešačky zaisťuje kvalitnú, spoľahlivú a pohodlnú výrobu. Okrem toho sme s novým zariadením zvýšili produktivitu výroby, minimalizovali náklady na údržbu a zaistili vysokú hygienu práce.

S pozdravom
Ing. Jan Zámečník, Vedúci technického oddelenia

Stroje na spracovanie mäsa

„MATTHIAS“ Sp. z.o.o.
Stroje na spracovanie mäsa Poľsko

REFERENČNÝ LIST

Potvrdzujeme, že naša firma je používateľom Mikrokutra M 1200, ktorý vyrobila firma PSS SVIDNÍK, a.s. Mikrokuter sme zakúpili v roku 2001. Odvtedy pracuje bez väčších porúch. Používame ho hlavne pri produkcii emulzií z koží a dobre plní svoju funkciu.

Kolonia Zamek 28.07.2010

Andrzej Banasik

Stroje na spracovanie mäsa

Púchovský mäsový priemysel, a.s.
Stroje na spracovanie mäsa Slovensko

Púchov, 25.05.2007

Vec: Referencia na masírovačku MM 2000

V roku 2001, sme zadali firme PSS, a.s., Svidník objednávku na výrobu zariadenia, ktoré slúži na masírovanie a nasoľovanie mäsa. Dodané zariadenie masírovačka MM 2000 bolo vyrobené v požadovanej kvalite a v dohodnutom termíne. Všetky naše požiadavky na toto zariadenie boli splnené a celkový výsledok zodpovedá naším predstavám. Súhlasíme s prezentáciou nášho referenčného listu pri komunikácii s vašimi ďalšími klientmi.

S pozdravom
Ing. Jozef Ondricha

Stroje na spracovanie mäsa

ZAO MARISEJ
Stroje na spracovanie mäsa Bielorusko

Vážené vedenie firmy PSS SVIDNÍK!

ZAO MARISEJ, Minsk, Bielorusko
vyjadruje vďaku pracovníkom Vašej firmy, ktorí sa zúčastnili na príprave zmluvy na dodanie kútra K 120F a jeho výrobe. A tak isto za operatívne spustenie zariadenia v našej prevádzke. Dúfame v ďalšiu spoluprácu pri nákupe Vášho zariadenia.

S úctou
Riaditeľ Kuksik I.S.

Stroje na spracovanie mäsa

VIMPERSKÁ MASNA a.s.
Stroje na spracovanie mäsa Česká republika

V apríli 2008 sme na základe výberového konania zakúpili od firmy PSS, a.s. rezačku mäsa typ RM 160 P. Pri výberovom konaní na nákup rezačky, sme porovnávali niekoľko parametrov ako boli napríklad cena, výkon a technické parametre, cena náhradných dielov, termín dodania, záruka a servisné podmienky. Vo všetkých týchto parametroch bola najlepšia rezačka od firmy PSS, a.s., typ RM 160 P. Stroj bol dodaný a nainštalovaný podľa dohodnutých zmluvných podmienok. Za dobu prevádzky, od apríla 2008 do dnešného dňa, pracovala rezačka bez závad a neprejavila sa na nej žiadna nutnosť výmeny náhradných dielov ani servisného zásahu. Celkovo môžem tento stroj zhodnotiť ako skvelý, splňujúci naše požiadavky.

Ing. Petr Makovička, Technický námestník