Výstava IFFA 2019 – miesto kde sa tradícia stretáva so špičkovými technológiami

22. mája 2019

Výstava IFFA je už dlhodobo považovaná za jednotku medzi výstavami pre mäso spracujúci priemysel. Potvrdilo sa to aj tento rok, keď počas šiestich dní od 4. do 9. mája 2019 výstavu navštívilo až 67 000 návštevníkov zo 149 krajín celého sveta. Ako hovoria oficiálne štatistiky, až 95% všetkých návštevníkov bolo spokojných.

 

Spokojnosť návštevníkov nie je nič prekvapivé, pretože na ploche 120 000 m2 mali možnosť vidieť stroje a technológie od viac ako 1000 vystavovateľov, ktorí dokonale pokryli všetky oblasti mäso spracujúceho priemyslu od inteligentného mäsokombinátu, trendov balenia a bezpečnosti potravín až po zvyšovanie kvality mäsa.

 

Firma PSS SVIDNÍK, a.s. nemohla na tejto najvýznamnejšej výstave chýbať. Na firemnom výstavnom stánku bolo počas všetkých šiestich dní rušno. Návštevníci mali možnosť naživo vidieť vybrané stroje z nášho produktového portfólia. Najväčší záujem bol o veľkokapacitné rezačky. Okrem rezačiek mali možnosť vidieť flaker, narážačku s porciovacím zariadením a šnekový dopravník pre vertikálnu a horizontálnu prepravu suroviny(žirafa). Ohlasy návštevníkov a zákazníkov na naše produkty a služby boli výborné a preto našu účasť na výstave hodnotíme ako vydarenú a už teraz sa tešíme na ďalší ročník výstavy v roku 2022.